Uus valmismoodulitest korterelamu Stockholmis, Vällingby piirkonnas

Uus valmismoodulitest korterelamu Stockholmis, Vällingby piirkonnas

Uus valmismoodulitest korterelamu Stockholmis, Vällingby piirkonnas


2018. aastal aitas Astel Modular taas kaasa integreeritud Stockholmi projektile, ehitades ja paigaldades uue kortermaja Stockholmi, Vällingby piirkonda. Linn tellis kortermaja tootmise paigalduse, et tõsta linnapoolset majutamise võimekust. Et projekt valmiks õigeaegselt, tegi Stockholmi linn arvestatava investeeringu.

Kuna esialgu saadi ehitusluba vaid neljaks aastaks, otsustati korterelamu ehitada valmismoodulitest. See loob võimaluse luua kaasaegne ja mugav elukeskkond, kuid vajadusel kogu hoone ehitusloa lõppedes uude asukohta ümber paigutada.

Uus korterelamu välja üürimiseks

Platinan projekt ei ole esimene kord, kui Astel Modular ehitab üürimaja või üürimajade kvartali Stockholmis. Eelmisel aastal tootsime ja paigaldasime uue 1500m2 üldpinnaga moodulitest kortermaja Södermalmis. Samuti ehitasime 2 kortermajade kompleksi Danderydis ning 2 suurt korterelamuprojekti Solnas ja Frösundas (kui soovid projektide kohta rohkem teada, vaata meie tehtud töid).

Platinan projekti korterelamu on kolmekorruseline, üldpindalaga 3600m2. Majas on 41 kahe- ja kolmetoalist korterit, kuid ka puitkarkassil moodulitega integreeritud lift ja liftišaht ning kontori- ja koosolekuruumid. Ehitasime projekti võtmed-kätte lahendusena, mis tähendab, et peale paigaldust ja platsitööde lõpp oli korterelamu sisse kolimiseks valmis.

Millised on kortermajade valmismoodulitest ehitamise eelised?

Ei ole raske mõista, miks suur kohalik omavalitsus nagu Stockholmi linn valis oma majutusmahtude ja eesmärkide täitmiseks moodulmajad. „Visioon 2014 – Stockholm kõigile“ näeb ette, et linn ehitab 140 000 uut korterit. See omakorda tähendab, et ehitusprotsess peab olema nii kiire kui ka kuluefektiivne.

Valmismoodulitest ehitamine aitab ehitada kiiresti ja kvaliteetselt. 140 000 korteri platsiehitusega kaasnev müra ja logistika häiriks oluliselt Stockholmi elanike igapäevaelu ja tegemisi. Võtmed-kätte valmiduses kortermajade puhul tehakse aga 95% kõigist ehitustöödest majatehase kontrollitud tingimustes, mis vähendab platsil tehtavate ehitustööde hulga ja transpordivajaduse absoluutse miinimumini. Loodussõbralikkuse koha pealt on see suur võit, sest moodulmajade ehitusega kaasneb väga vähe ehitusprahti, logistika on efektiivsem ja platsiehituse osa on minimaalne, mis tähendab omakorda vähem pinnasetöid ja vähem prügi.

Moodulmajatehas töötab väga efektiivselt. Iga tööline on spetsialiseerunud kindlale protsessile, tooraine tuleb pikaajalistelt kindlatelt koostööpartneritelt ja tootmisprotsessi reguleerib range sisekontroll koos regulaarsete testidega. Milline on kasu? Meil ei teki ilmastikust tingitud viivitusi, puuduvad probleemid tööjõuga ning tooraine jõuab kohale õigeaegselt. Kuna vundamenti ja hoonet ennast ehitatakse samaaegselt, on meil platsiehitusega võrreldes võimalik projektid valmis saada kuni 50% kiiremini!

Peale tootmist ja valmismoodulite pakendamist jääb korraldada vaid transport ehitusplatsile ja moodulite paigaldus vundamendile koos pisiviimistlustega ehitusprotsessi lõpus. Järgime rangelt kohalikke ehitusnõudeid, et tagada ehitatud majade kõrge kvaliteet ja sujuv üleandmine uutele omanikele.

Astel Modular – kvaliteetne töö, kiire tarne, mugav elukeskkond

Valmismoodulitest majade tootmine ning paigaldus aitab kohalike omavalitsuste majutuseesmärke täita kogu Euroopas. Moodulitest ehitamise paindlikkus aitab meie klientidel projektid valmis saada kiirelt ja mõistliku hinnaga – ning annab võimaluse paigaldatud moodulid vajadusel uude asukohta ümber paigutada.

Millal plaanite alustada oma järgmist kinnisvaraprojekti? Kas ka teile oleks kasulik projektid valmis saada kiiremini ja parema hinnaga? Võtke meiega ühendust ja leiame valmismoodulitest lahenduse, mis aitaks teil oma eesmärke täita.

Privacy Policy