Meist

Astel Modular


Astel Modular – Moodulmajade tootmine ja paigaldus ärikliendile

Astel Modular projekteerib ja toodab energiasäästlikke moodulmaju. Me toodame majamoodulid tehases ning paigaldame ehitusplatsil kiiresti ja vähese müraga, tekitades oluliselt vähem ehitusprahti kui tavalise platsiehituse käigus. Võrreldes klassikalise ehitusega on meie suurimaks eeliseks kiirus.

Meie tugevuste hulka kuuluvad ka põhjalikud inseneriteadmised, pikaajaline puitmajade ja moodulmajade valmistamise kogemus, paindlikkus ja head kliendisuhted.

Astel Grupi tootmisüksustes on enam kui 8000 m2 tootmispinda. Tänu majatehasele saame suure osa ehitusprotsessidest tuua ehitusplatsil kontrollitud sisekliimaga tootmisüksusesse, mis vähendab ilmastiku mõjusid ehituskvaliteedile ning lihtsustab logistikat ja projektijuhtimist. Standardiseeritud tootmistingimustega majatehased võimaldavad meil projektid valmis saada mõistliku hinnaga ja õigeaegselt. Me ehitame moodulhooneid arendajatele, ehitusfirmadele ja teistele äriklientidele.

Kasutame tootmisprotsessides kvaliteetseid ja keskkonnasäästlikke materjale, tagamaks tellijale kõrget ehituskvaliteeti ja madalaid hoolduskulusid. Meie arhitektid ja insenerid on kavandanud üle 450 maja.
Astel Modular toodab läbimõeldud planeeringutega energiasäästlikke maju. Meile on väljastatud ISO 9001 ja ISO 14001 sertifikaadid moodulmajade müügiks, projekteerimiseks ja tootmiseks.

Astel Modular – Kvaliteedi- ja keskkonnaalased juhtpõhimõtted

Kvaliteet tähendab meie jaoks seda, kui klient on toodete ja teenindusega rahul ning soovitud lõpptulemus on saavutatud majanduslikult ökonoomselt ja keskkonnasäästlikke põhimõtteid järgides.

Astel Modular OÜ igapäevaseid tegevusi iseloomustavad põhimõtted:

 • Tagame toodete ja teenuse püsiva kvaliteedi ja mõistlikud tähtajad kliendile antud lubaduste täitmisel.
 • Kasutame tootmises sertifitseeritud, kvaliteetseid materjale.
 • Teeme koostööd jäätmekäitlejatega, suurendamaks taaskasutatavate jäätmete osakaalu kogu jäätmemahust.
 • Arvestame tegevuste mõjuga ümbritsevale keskkonnale ja töötame järjepidevalt keskkonna saastamise vähendamise nimel.
 • Suurendame järjepidevalt ettevõtte efektiivsust kasutades kaasaegseid juhtimise ja planeerimise meetodeid.
 • Järgime ettevõtte tegevust reguleerivaid kehtivaid õigusakte ning norme.

Klient Prantsusmaalt soovis meilt tellida kaks 48-toalist ühiselamuhoonet

Ühiselamute valmimise tähtaeg oli juba tellimuse esitamisel väga lühike ning insenertehnilised ja arhitektuursed lahendused olid tellijal vaid osaliselt teostatud.

Tellija võttis Eestis ja teistes lähiriikides ühendust mitmete moodul- ja elementmaja tehastega, kuid otsustas kiiresti läheneva tähtaja valguses meie kasuks, kuna pakkusime välja paindliku ja kiire lahenduse.

Projekti õigeaegseks lõpetamiseks tegid meie insenerid väga lühikese aja jooksul rohkem kui 1100 tehnilist joonist. Tellija kiitis need kiiresti heaks ja saime alustada tootmisega.

Hoolimata tihedast graafikust ja poolikutest joonistest jõudsime projektiga lõpuni – kuigi parima tulemuse saavutamiseks peaksid joonised ja spetsifikatsioonid olema enne tootmise alustamist lõpuni välja töötatud.

Me tootsime ja viisime paigalduseks kohale 96 valmis ruumelementi.

1. etapp
Vundamendi ehitus ehitusplatsil:

2. etapp
96 majamooduli tootmine meie tootmisüksuses:

3. etapp
Valmis moodulid enne transporti:

4. etapp.
Paigaldus- ja ehitustööd:

5. etapp.
Valmis ühiselamuhooned:

Raul Kinks

Tegevjuht
Astel OÜ, Astel Modular OÜ

Heros Kressa

Müügijuht
Astel OÜ

Priit Pütt

Juhatuse liige, tootmisjuht

Kaidu Kontkar

Paigaldus- ja ehitusjuht

Soovid rohkem infot meie moodulmajade kohta?


  Annan Astel Modular OÜ-le nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest.(NB! Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta)
  Olen tutvunud Astel Modular OÜ privaatsuspoliitikaga *

  info@astelmodular.ee
  (+372) 501 4337

  Privacy Policy