Hoonete tüübid

Korterelamud

Moodulmajad

Meie tehases toodetud kortermajad sobivad edukalt arendusprojektides kasutamiseks. Moodulite standardiseeritud tootmine ja hästi läbimõeldud transpordiahel tagavad lühikesed tarneajad ja tõrgeteta tootmise. Toodame moodulid kontrollitud sisetingimustes samal ajal, kui ehitusplatsil ehitatakse vundamenti – meie projektid valmivad võrreldes platsiehitusega kuni 50% kiiremini.

Koolid

Õpperuumid

Meie tehases toodetud moodulitest saab ehitada uusi koolihooneid, olemasolevaid hooneid laiendada või luua juurdeehitusi. Ehitustöödega saame tegelda ka kooli aktiivse õppetegevuse ajal, sest ehitusperiood on väga lühike. Moodulitest ehitamine tekitab tavaehitusega võrreldes vähem müra ja ei häiri märkimisväärselt koolielu.

Lasteaiad

Õpperuumid

Me ehitame avaraid ja inspireerivaid lasteaedasid, mis julgustavad lapsi avastama ja uurima. Ehitame õppehoonete laiendusi, uusi lasteaiaruume ja juurdeehitisi. Tänu müra- ja tolmuvabale moodulite paigaldamise protsessile saame vajalikud õppehooned ehitada ja paigaldada ka aktiivse õppeperioodi ajal.

Hotellid

Hotellid ja motellid

Hotellitubade korduvad planeeringud aitavad meil hotelle toota kiiresti ja energiasäästlikult. Standardiseeritud sisetingimustes tootmine aitab vältida ilmastikust ja tööjõust tingitud viivitusi – ning tagada kõrge ehituskvaliteedi. Kiire tarne, mõistlik hind.

Ülikoolilinnakud

Ühiselamud

Saame mooduleid kombineerida erinevatel viisidel. Meie tootmise paindlikkus võimaldab luua kliendi soovidele vastavaid moodulitest ülikoolilinnakuid, mis koosnevad erinevat tüüpi ja erinevate korruste arvuga hoonetest.

Paarismajad ja ridaelamud

Paarismajad ja ridaelamud

Meie tehases toodetud paarismajad ja ridaelamulahendused sobivad erinevates projektides kasutamiseks ja võimaldavad rajada uue kinnisvaraarenduse ühe kuuga. Erilahendused töötame operatiivselt välja koostöös kliendiga.

Motellid

Hotellid ja motellid

Sarnaselt hotellidele peitub ka motellide kiire ja efektiivse tootmise võti korduvates planeeringutes. Sarnaste valmismoodulite tottmine on ehituseks kõige kuluefektiivsem viis. Aitame projekte kohandada vastavalt kliendi soovidele ja vajadusele, et tagada tõrgeteta ehitusprotsess ja projekti tähtaegne valmimine.

Ajutised majutushooned

Sotsiaalelamud

Valmismoodulitest ehitamine on kiire, paindlik ja kuluefektiivne – just see, mida on tarvis ajutise majutuse pakkumiseks. Erinevalt klassikalisest ehitusest on paigaldatud mooduleid võimalik vajadusel ümber paigutada teise asukohta. Võta meiega ühendust ja arutame, milliseid ajutise majutuse lahendusi saame koostöös luua.

Kogukonnakeskused

Sotsiaalelamud

Pakume omavalitsustele paindlikke ja kuluefektiivseid lahendusi sotsiaalmajade ehitamiseks. Tänu läbimõeldud ruumilahendustele loovad meie sotsiaalmajad elanikele nii avarust kui ka privaatsust.

Hooldekodud

Sotsiaalelamud

Hooldekodu on tihtipeale inimese viimaseks koduks. Ehitame valmismoodulitest hooldekodusid, mis on avarad ja tekitavad koduse tunde. Nii saavad selle elanikud väärikalt ja privaatselt vanaduspõlve nautida. Ehitame nii ühe- kui kahetoalise planeeringuga moodulhooneid, mis on kasutatavad ka ratastoolis kliendile.

Ühiselamud

Ühiselamud

Kui on vaja majutada suurt hulka inimesi, ei saa teha kompromisse nende elamistingimustes. Ka kõige väiksemate eluruumidega majades püüame luua avarust japrivaatsust. Meie ühiselamu tüüpi hooned loovad elanikele mugava keskkonna ja tellijale kuluefektiivse viisi elanike majutamiseks.

Üürimajad

Moodulmajad

Tänapäeva liikuva eluviisiga inimesed eelistavad kodu ostmisele järjest enam korteri üürimist. Pakume kinnisvaraarendajatele moodulitest üürimajade lahendusi, mille planeeringud on loodud just üürituru kasvavat nõudlust silmas pidades. Meie moodulite süsteem ja läbimõeldud transpordiahel tagavad üürimajade kiire ja tõrgeteta ehitusprotsessi.
Privacy Policy