Astel alustab Soome ühe suurima moodulitest korterelamuprojekti tootmisega

Astel alustab Soome ühe suurima moodulitest korterelamuprojekti tootmisega

Astel alustab Soome ühe suurima moodulitest korterelamuprojekti tootmisega


Astel Grupp alustab uue elamuprojekti tootmisega Soome, Riihimäki linna. Moodulitest korterelamu projektis on kokku 9 maja ja 300 korterit. Projekti kogumaht on 12 030 m2, mis teeb sellest ühe suurima puitkarkassiga moodulitest korterelamute projekti Soomes. Kõik majad on 4-korruselised ning projekti kogumaksumus on 24 200 000 eurot, mis sisaldab ka arhitektuurset projekti, projekteerimist, pinnasetöid, vundamentide ja tehnosüsteemide ehitust, teede ehitust jpm.

Astel Grupi tegevjuht, Raul Kinks ütles projekti kohta järgmist: “See on väga hea võimalus näitamaks moodulehituse tänapäevaseid kvaliteedistandardeid ja efektiivsust, kuid ka kasulikkust kinnisvaraarendajatele. Ühe suurima puitmajade ja moodulmajade tootjana Baltikumis on kätte jõudnud aeg end suure projekti peatöövõtjana proovile panna. Meil on hea meel töödega alustada ning see saab olema meie valmistatud projektide hulgas olulisel kohal. Meil on ka hea meel alustada koostööd ICON kinnisvarafondiga, kes on kogu projekti tellija ja arendaja.”

Astel on projekti peatöövõtja, alustades töid 2019. aastal. Projekt peaks valmima aastal 2020. Tegemist on esimese korraga, mil Baltikumi moodulmajade tehas on Soomes niivõrd suure projekti peatöövõtja.

Miks Astel?

Meie eesmärk on alati olnud suuremahuliste moodulitest projektide ehitamine äriklientidele – kinnisvaraarendajatele, majutuskettidele, omavalitsustele jne. Oleme oma tootmisüksused optimeerinud efektiivseks tootmiseks: suuremõõtmeliste moodulehitiste sarnastest valmismoodulitest koosnevad planeeringud muudavad tootmisprotsessi kiiremaks, kuid võimaldavad ka toorainet tellida korraga suurtes kogustes. Materjali kiire tarne kindlatelt koostööpartneritelt kiirendab omakorda tootmisprotsessi veelgi. Olles ehitanud Skandinaavias juba mitmeid korterelamute komplekse, on kätte jõudnud aeg end proovle panna ja vedada eest ühte Soome suurimat moodulitest kortermajade projekti.

Otsime alati jätkusuutlikke, pikaajalisi koostöösuhteid, et hoida oma kliente rahulolevana ja teha tööd efektiivselt. Ootame kliendi järelevalvespetsialiste alati rõõmuga oma tehastesse, et nad saaksid meie tehtud tööd kontrollida ja läbi viia omapoolseid teste, tagamaks meie toodetud ehitiste kõrge kvaliteet. Suurepärased tulemused sünnivad koostöös.

Kogemus. Kvaliteet. Õigeaegne tarne: Astel

Astel Modular projekteerib, toodab ja paigaldab moodulmaju. Ekspordime oma toodangu Põhjamaade turule, meie peamised sihtturud on Soome ja Rootsi. Meie tehased toodavad ca 35 000 m2 majamooduleid aastas – mis tähendab, et suudame suuri moodulprojekte ehitada võrdlemisi lühikese ajaga.

Astel Grupil on pikk ajalugu puitmajade tootmises: osa grupi ettevõtetest alustasid puitmajade tootmisega juba 70 aastat tagasi. Anname tööd enam kui 200 inimesele ja meie käive 2018. aastal oli 27,5 miljonit eurot.

Meil on ISO 9001 ja ISO 14001 sertifikaadid moodulmajade projekteerimiseks, müügiks ja tootmiseks – mis tähendab, et meie tootmisprotsessid ja tehase sisekliima on rangelt standardiseeritud. Testime oma majamoodulite ehituskvaliteeti regulaarselt ja lõpetame projektid õigeaegselt. Kuna suudame moodulmaju toota võtmed-kätte valmiduses, on moodulite tehasest välja saatmise hetkeks kuni 95% kõigist ehitustöödest juba tehtud.

Meil on enam kui hea meel projekti ehitusega alustada, sest meil on projekti õigeaegseks ja edukaks lõpule viimiseks olemas teadmised, kogemused ja enam kui piisav tootmismaht.

Millal plaanite oma järgmise kinnisvaraprojekti ehitust? Võtke meiega ühendust ja arutame, kuidas moodulmajad võiksid teie äri eesmärkidele kaasa aidata.

Privacy Policy